Fayans ustası iş ilanları sitesi

Fayans ustası iş ilanları ve iş arayan tüm Fayans ustası eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Sıva boya fayans

Selam ismim Sali sıva, boya, laminant fayans işleriyle uğraşıyorum.Dürüst ve çalışanın hakkını gözeten kişiler ulaşsın lütfen.

İnşaat fayans sıva ustaları ve elemanları aranıyor

İnşaat, fayans, sıva ustaları ve elemanları aranıyor.Daha önce inşaat alanında faaliyet gösteren işlerde deneyim edinmiş.İş disiplini bulunan, takım çalışmasına önem veren, yoğun çalışma temposuna alışkın […]

Boya fayans dekorasyon elemanları lazım

Tadilat firmamıza boya, fayans, dekorasyon, tadilat usta ve elemanları lazım.Daha önce projelendirme çalışmalarında bulunmuş, koordinasyon becerileri gelişmiş.İş standartlarına uygun çalışmayı benimsemiş.Çalışkan ve vizyoner elemanlar aranıyor.

Fayans boya inşaat usta ve işçileri lazım

Firmamıza fayans, boya, inşaat, usta ve işçileri lazım.Pozisyonunda profesyonel, iş güvenliği konusunda deneyimli.Ekip çalışmasını önemseyen, yoğun iş temposuna alışkın çalışkan kişiler tercihimizdir.

Fayans sıva boya demir ustaları ve işçileri ulaşsın

İnşaat firmamıza fayans, sıva, boya, demir ustaları ve işçileri ulaşsın.Tercihen inşaat sektöründe daha önce çalışmış.İş ahlakını önemseyen, ekip ruhuna inanan, uyumlu, pratik, çalışkan kişiler aranmaktadır.

Sıva boya fayans usta ve kalfaları arıyoruz

Ev, işyeri inşaat tadilat işlerimiz için sıva, boya, fayans usta ve kalfaları arıyoruz.Sektörde en az 3 yıllık deneyim ve bilgi sahibi.Grup çalışmasına alışkın, çalışma koşullarına […]

Dekorasyon fayans sıva usta ve çırak arıyoruz

İnşaat işlerimize dekorasyon, fayans, sıva usta ve çırak elemanlar arıyoruz.İnşaat işleri hakkında bilgi, deneyim ve iş donanımı sahibi.İletişimi kuvvetli, yoğun iş temposuna alışkın, pozitif personeller […]

Fayans sıva ve boya ustaları aranıyor

Dekorasyon firmamıza fayans, sıva ve boya ustaları aranıyor.Problem çözme, analitik düşünme, dinamik, iletişim yönü gelişmiş.Çalışkan, vizyoner ve dikkatli personeller aramaktayız.

Fayans sıva boya işimize elemanlar arıyoruz

Fayans, sıva, boya usta, kalfa ve elemanlar arıyoruz.Tercihen en az 3 yıl deneyimi olan.Ekip çalışmasına çabuk adapte olabilecek, verilen projeleri zamanında ve eksiksiz bir biçimde […]

Karlaj ve fayans ustaları aramaktayız

Ev ve işyerleri tadilatı işlerinde tecrübesi olan, ustalar aramaktayız.Karlaj, fayans, boya işleri konusun’da uzman olmanız tercih sebebidir.

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

 • Avusturya’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - 1 Görüş

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]

 • Danimarka’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 26 Mart 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Danimarka’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Danimarka’nın en büyük şehri ve başkenti Kopenhag’dır. Devlet üniter parlamenter demokrasi ve anayasal monarşi ile yönetilmektedir. Para birimi Danimarka kronudur. Danimarka’nın tek resmi dili vardır o da Danca’dır. Danimarka nüfusunun %98’inden fazlası bu dili konuşmaktadır. Ülkedeki vatandaşlar ikinci bir dil olarak İngilizceyi konuşmaktadırlar. Bunun oranı ise %85 […]

 • İngiltere’de yaşam ve iş imkanları

  yazan yazdı 11 Şubat 2022 - 0 Görüş

  İngiltere'de yaşamı merak edenler ve iş imkanlarını araştırmak isteyen ziyaretçilerimiz için bazı önemli bilgileri sizler için araştırdık.