Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Fayans ustası iş ilanları sitesi

Fayans ustası iş ilanları ve iş arayan tüm Fayans ustası eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Sıva boya fayans

Selam ismim Sali sıva, boya, laminant fayans işleriyle uğraşıyorum.Dürüst ve çalışanın hakkını gözeten kişiler ulaşsın lütfen.

İnşaat fayans sıva ustaları ve elemanları aranıyor

İnşaat, fayans, sıva ustaları ve elemanları aranıyor.Daha önce inşaat alanında faaliyet gösteren işlerde deneyim edinmiş.İş disiplini bulunan, takım çalışmasına önem veren, yoğun çalışma temposuna alışkın […]

Boya fayans dekorasyon elemanları lazım

Tadilat firmamıza boya, fayans, dekorasyon, tadilat usta ve elemanları lazım.Daha önce projelendirme çalışmalarında bulunmuş, koordinasyon becerileri gelişmiş.İş standartlarına uygun çalışmayı benimsemiş.Çalışkan ve vizyoner elemanlar aranıyor.

Fayans boya inşaat usta ve işçileri lazım

Firmamıza fayans, boya, inşaat, usta ve işçileri lazım.Pozisyonunda profesyonel, iş güvenliği konusunda deneyimli.Ekip çalışmasını önemseyen, yoğun iş temposuna alışkın çalışkan kişiler tercihimizdir.

Fayans sıva boya demir ustaları ve işçileri ulaşsın

İnşaat firmamıza fayans, sıva, boya, demir ustaları ve işçileri ulaşsın.Tercihen inşaat sektöründe daha önce çalışmış.İş ahlakını önemseyen, ekip ruhuna inanan, uyumlu, pratik, çalışkan kişiler aranmaktadır.

Sıva boya fayans usta ve kalfaları arıyoruz

Ev, işyeri inşaat tadilat işlerimiz için sıva, boya, fayans usta ve kalfaları arıyoruz.Sektörde en az 3 yıllık deneyim ve bilgi sahibi.Grup çalışmasına alışkın, çalışma koşullarına […]

Dekorasyon fayans sıva usta ve çırak arıyoruz

İnşaat işlerimize dekorasyon, fayans, sıva usta ve çırak elemanlar arıyoruz.İnşaat işleri hakkında bilgi, deneyim ve iş donanımı sahibi.İletişimi kuvvetli, yoğun iş temposuna alışkın, pozitif personeller […]

Fayans sıva ve boya ustaları aranıyor

Dekorasyon firmamıza fayans, sıva ve boya ustaları aranıyor.Problem çözme, analitik düşünme, dinamik, iletişim yönü gelişmiş.Çalışkan, vizyoner ve dikkatli personeller aramaktayız.

Fayans sıva boya işimize elemanlar arıyoruz

Fayans, sıva, boya usta, kalfa ve elemanlar arıyoruz.Tercihen en az 3 yıl deneyimi olan.Ekip çalışmasına çabuk adapte olabilecek, verilen projeleri zamanında ve eksiksiz bir biçimde […]

Karlaj ve fayans ustaları aramaktayız

Ev ve işyerleri tadilatı işlerinde tecrübesi olan, ustalar aramaktayız.Karlaj, fayans, boya işleri konusun’da uzman olmanız tercih sebebidir.

Gurbetilan Blog

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.

 • Belçika’da yaşam ve iş olanakları

  yazan yazdı 27 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere Belçika’da yaşam ve iş imkanları ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. Belçika’daki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, Belçika’daki şehirleri ve nüfusu, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. 

 • İsveç’te Meslekler maaşlar ve Yaşa...

  yazan yazdı 22 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere İsveç’te iş imkanları ve yaşam ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. İsveç’teki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, otellerini, İsveç’teki şehirleri ve nüfusun, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. İsveç, Kuzey Avrupa’daki İskandinavya yarımadasında bulunan bir ülkedir. 450.312 km’2 yüzölçümüne sahip olup Avrupa Birliği ülkeleri arasında en büyük üçüncü ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. […]