Eleman Arayanlar iş ilanları sitesi

Eleman Arayanlar iş ilanları ve iş arayan tüm Eleman Arayanlar eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Organizasyon firmamıza elemanlar arıyoruz

Organizasyon firmamıza düğün ve parti işlerinde çalışacak elemanlar aramaktayız.İngilizce dilini akıcı bir şekilde konuşabilen. Düzenli ve disiplinli elemanlar tercihimizdir.

Biber işimize elemanlar aranmaktadır

Biber işimize bay, bayan elemanlar aranmaktadır.Hızlı,pratik,güvenilir deneyimli, deneyimsiz elemanlar lazım.Dinamik,insan ilişkileri iyi ve ekip çalışmasına yatkın kişiler bize ulaşabilirler.

İşimizde çalışmak isteyenler ulaşsın lütfen

İşimizde çalışmak isteyen bay, bayan elemanlar aranmaktadır. Amsterdam iş arayan Türkler telefon numaramızdan ulaşabilirler. Kendine güvenen, analitik düşünce yapısına sahip, dürüst personeller aramaktayız.

Cafemizde çalışacak elemanlar arıyoruz

Cafemizde çalışacak elemanlar arıyoruz.Kişisel imajına özen gösteren.Hizmet sektöründe minumum 2 yıl deneyimli servis elemanı ve garson arkadaşlar aranmaktadır.

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]

 • Danimarka’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 26 Mart 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Danimarka’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Danimarka’nın en büyük şehri ve başkenti Kopenhag’dır. Devlet üniter parlamenter demokrasi ve anayasal monarşi ile yönetilmektedir. Para birimi Danimarka kronudur. Danimarka’nın tek resmi dili vardır o da Danca’dır. Danimarka nüfusunun %98’inden fazlası bu dili konuşmaktadır. Ülkedeki vatandaşlar ikinci bir dil olarak İngilizceyi konuşmaktadırlar. Bunun oranı ise %85 […]

 • İngiltere’de yaşam ve iş imkanları

  yazan yazdı 11 Şubat 2022 - 0 Görüş

  İngiltere'de yaşamı merak edenler ve iş imkanlarını araştırmak isteyen ziyaretçilerimiz için bazı önemli bilgileri sizler için araştırdık.

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.