iş ilanı ver

Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Elektrik ustası iş ilanları sitesi

Elektrik ustası iş ilanları ve iş arayan tüm Elektrik ustası eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Elektrikçi tesisatçı inşaat usta ve elemanları lazım

İnşaat firmamıza elektrikçi, tesisatçı, inşaat usta ve elemanları lazım.Bakım, onarım faaliyetlerinde daha önce çalışmış, işinde başarıyı hedefleyen.Ekip çalışmasını önemseyen, disiplinli, sorumluluk sahibi ve çalışkan elemanlar […]

Kaynakçı elektrikçi muhasebeci aranıyor

Şirketimize kaynakçı, elektrikçi ve muhasebeci aranıyor.Konusunda deneyimli, kendisine verilen görevleri eksiksiz şekilde yerine getirebilecek.Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek kişiler arasın lütfen.

Kaynakçı elektrikçi muhasebeci elemanlar arasın

Kaynakçı, elektrikçi, muhasebeci elemanlar arasın lütfen.Üretim sorumlusu tarafından verilecek görevleri eksiksiz bir şekilde yerine getirebilecek.Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, ekip çalışmasına yatkın kişiler aranmaktadır.

Şantiye şefi elektrikçi ve usta elemanlar arıyoruz

İşimize şantiye şefi, elektrikçi ve usta elemanlar arıyoruz.Hakediş konusunda deneyimli,yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek.İleri derece İngilizce dilini bilen.Çalışkan ve disiplinli elemanlar aranmaktadır.

Dekorasyon inşaat elektrik işçileri arıyoruz

Dekorasyon, inşaat, elektrik ustaları ve işçileri arıyoruz.Teknik ve imalat işlerde deneyim sağlamış.Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, uyumlu elemanlar aramaktayız.

Elektrikçi ve kalfa elemanlar arıyoruz

Elektrikçi ve kalfa elemanlar arıyoruz.Hollandaca diline hakim, b sınıfı ehliyete sahip.Elektrik tesisat ve düzenine hakim elemanlar aramaktayız.

Vasıflı vasıfsız personel aranıyor

Vasıflı kaynakçı, elektrikçi ustalar,  vasıfsız kalfa personeller aranıyor.İş sahiplenme özelliği olan, ekip çalışmasına uyumlu, özverili ve çalışkan olmayı ilke edinmiş kişiler arasın.

İnşaat işimize elektrikçi ve sıvacı elemanlar arıyoruz

İnşaat işimize elektrikçi ve sıvacı elemanlar arıyoruz.Ustalarımızın en az 3 yıl deneyim sahibi olması.İşine önem vermesi ve severek yapması en önemli önceliğimizdir.

İnşaat ve hizmet sektörümüze elemanlar arıyoruz

İnşaat ve hizmet sektörümüze elemanlar arıyoruz.İnşaat mühendisi, sıvacı, boyacı ve elektrik ustaları aramaktayız. Bern iş arayan Türkler inşaat projemizde çalışabilirler.Projeleri takibi ve sorumluluğunu taşıyabilen.Detaylara önem […]

Elektrik işimize usta ve elemanlar arıyoruz

Elektrik işimize usta ve elemanlar arıyoruz.Araştırmayı,öğrenmeyi seven, dikkatli, titiz, düzenli ve detaylara önem veren elemanlar tercihimizdir.

Sayfa 1 ve 21 2

Gurbetilan Blog

 • Ortalama en yüksek maaşı kazandıran 20 ü...

  yazan on 16 Temmuz 2021 - 0 Yorum

  Dünya’da ortalama maaş hesaplamasına göre en fazla kazanılan ülkeleri sizler için listeledik. Listede maaşlar Amerikan doları üzerinden açıklanmıştır.

 • En fazla Türk personel aranan ülkeler

  yazan on 18 Nisan 2021 - En fazla Türk personel aranan ülkeler için yorumlar kapalı

  Bu yazımızda en çok Türk eleman arayan ülkeleri sıralayacağız. Burada yer alan istatistikler iş ilanları sitesi gurbet ilan içerisinde en fazla talep gören ülkelerin sıralamasına göre düzenlenecektir. En fazla Türk çalışan arayan ülkelerin ilk sırasında Hollanda yer alıyor. Hollanda 18 milyon nüfusu ile küçük ancak sağlam bir ekonomiye sahiptir. Yaşanan ekonomik buhranlardan çok etkilenmeyen ülkede […]

 • İsviçre’de iş imkanları ve iş bulm...

  yazan on 8 Şubat 2021 - 1 Comment

  Dünya ülkeleri arasında gerek ekonomik, gerekse eğitim anlamında gelişmiş olan İsviçre, her geçen gün daha da büyümektedir. İş imkânları konusunda, özellikler yabancı bireyler için farklı seçeneler bulunmaktadır. Söz konusu ülkenin gelir düzeyi de bir hayli yüksektir. İsviçre’de iş bulmanın en kolay yolu ise, iyi bir eğitim sahibi ve meslek tecrübesine hakim olmaktadır. Farklı sektörlerde hizmet […]

 • İsveç iş imkanları

  yazan on 7 Ocak 2021 - İsveç iş imkanları için yorumlar kapalı

  Avrupa ülkeleri arasında tarihi ve kültürel zenginlikleri ile bilinen İsveç, iş imkanları yönünden gelişmiş ülkeleri arasında yer almaktadır. Özellikle ticari faaliyetler konusunda, belli bir düzeye ulaşmış olan ülke, geçmişten bugüne kadar, teknolojiye önem veren bir tutum sergilemiştir. Gıda, tarım ve sanayi sektörlerinde farklı yatırımlar yapan İsveç, gelecekte ki yatırımları ile dünyanın en zengin ülkesi olma […]