Elektrik ustası iş ilanları sitesi

Elektrik ustası iş ilanları ve iş arayan tüm Elektrik ustası eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Elektrikçi tesisatçı inşaat usta ve elemanları lazım

İnşaat firmamıza elektrikçi, tesisatçı, inşaat usta ve elemanları lazım.Bakım, onarım faaliyetlerinde daha önce çalışmış, işinde başarıyı hedefleyen.Ekip çalışmasını önemseyen, disiplinli, sorumluluk sahibi ve çalışkan elemanlar […]

Kaynakçı elektrikçi muhasebeci aranıyor

Şirketimize kaynakçı, elektrikçi ve muhasebeci aranıyor.Konusunda deneyimli, kendisine verilen görevleri eksiksiz şekilde yerine getirebilecek.Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek kişiler arasın lütfen.

Kaynakçı elektrikçi muhasebeci elemanlar arasın

Kaynakçı, elektrikçi, muhasebeci elemanlar arasın lütfen.Üretim sorumlusu tarafından verilecek görevleri eksiksiz bir şekilde yerine getirebilecek.Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, ekip çalışmasına yatkın kişiler aranmaktadır.

Şantiye şefi elektrikçi ve usta elemanlar arıyoruz

İşimize şantiye şefi, elektrikçi ve usta elemanlar arıyoruz.Hakediş konusunda deneyimli,yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek.İleri derece İngilizce dilini bilen.Çalışkan ve disiplinli elemanlar aranmaktadır.

Dekorasyon inşaat elektrik işçileri arıyoruz

Dekorasyon, inşaat, elektrik ustaları ve işçileri arıyoruz.Teknik ve imalat işlerde deneyim sağlamış.Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, uyumlu elemanlar aramaktayız.

Elektrikçi ve kalfa elemanlar arıyoruz

Elektrikçi ve kalfa elemanlar arıyoruz.Hollandaca diline hakim, b sınıfı ehliyete sahip.Elektrik tesisat ve düzenine hakim elemanlar aramaktayız.

Vasıflı vasıfsız personel aranıyor

Vasıflı kaynakçı, elektrikçi ustalar,  vasıfsız kalfa personeller aranıyor.İş sahiplenme özelliği olan, ekip çalışmasına uyumlu, özverili ve çalışkan olmayı ilke edinmiş kişiler arasın.

İnşaat işimize elektrikçi ve sıvacı elemanlar arıyoruz

İnşaat işimize elektrikçi ve sıvacı elemanlar arıyoruz.Ustalarımızın en az 3 yıl deneyim sahibi olması.İşine önem vermesi ve severek yapması en önemli önceliğimizdir.

İnşaat ve hizmet sektörümüze elemanlar arıyoruz

İnşaat ve hizmet sektörümüze elemanlar arıyoruz.İnşaat mühendisi, sıvacı, boyacı ve elektrik ustaları aramaktayız. Bern iş arayan Türkler inşaat projemizde çalışabilirler.Projeleri takibi ve sorumluluğunu taşıyabilen.Detaylara önem […]

Elektrik işimize usta ve elemanlar arıyoruz

Elektrik işimize usta ve elemanlar arıyoruz.Araştırmayı,öğrenmeyi seven, dikkatli, titiz, düzenli ve detaylara önem veren elemanlar tercihimizdir.

Sayfa 1 ve 21 2

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

 • Avusturya’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - 1 Görüş

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]

 • Danimarka’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 26 Mart 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Danimarka’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Danimarka’nın en büyük şehri ve başkenti Kopenhag’dır. Devlet üniter parlamenter demokrasi ve anayasal monarşi ile yönetilmektedir. Para birimi Danimarka kronudur. Danimarka’nın tek resmi dili vardır o da Danca’dır. Danimarka nüfusunun %98’inden fazlası bu dili konuşmaktadır. Ülkedeki vatandaşlar ikinci bir dil olarak İngilizceyi konuşmaktadırlar. Bunun oranı ise %85 […]