Electrician iş ilanları sitesi

Electrician iş ilanları ve iş arayan tüm Electrician eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Elektrikçi ve mühendis elemanlar aramaktayız

Elektrikçi, teknisyen ve mühendis elemanlar aramaktayız.İmalat, üretim, arıza, bakım konularına hakim en az 4 yıl tecrübe sağlamış.Analitik düşünebilen, iş detaylarına önem veren kişiler tercih etmekteyiz.

Marangoz tesisatçı elektrikçi personeller aramaktayız

Firmamıza marangoz, tesisatçı ve elektrikçi personeller aramaktayız.Arıza okuma konusunda başarılı.İş sağlığı ve güvenliği hakkında bilgi sahibi.Gelişime açık, arıştırmaya ve öğrenmeye meraklı elemanlar aranıyor.

Montaj ve elektrik işinden anlayan elemanlar

Firmamıza montaj ve elektrik işinden anlayan elemanlar aranıyor.Sorumluluk sahibi, sonuç odaklı çalışabilen.Güvenlik kuralları hakkında bilgi sahibi.Düzenli, kurallara uyan personeller aramaktayız.

Elektrik firmamıza elemanlar aramaktayız

Elektrik firmamıza, elektrik işinden anlayan elemanlar aramaktayız.Dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.Elektrik bakım konusunda en az 1 yıl deneyimli elemanlar arıyoruz.

Blog

 • Avusturya’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - 1 Görüş

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]

 • Danimarka’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 26 Mart 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Danimarka’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Danimarka’nın en büyük şehri ve başkenti Kopenhag’dır. Devlet üniter parlamenter demokrasi ve anayasal monarşi ile yönetilmektedir. Para birimi Danimarka kronudur. Danimarka’nın tek resmi dili vardır o da Danca’dır. Danimarka nüfusunun %98’inden fazlası bu dili konuşmaktadır. Ülkedeki vatandaşlar ikinci bir dil olarak İngilizceyi konuşmaktadırlar. Bunun oranı ise %85 […]

 • İngiltere’de yaşam ve iş imkanları

  yazan yazdı 11 Şubat 2022 - 0 Görüş

  İngiltere'de yaşamı merak edenler ve iş imkanlarını araştırmak isteyen ziyaretçilerimiz için bazı önemli bilgileri sizler için araştırdık.