Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Electrician iş ilanları sitesi

Electrician iş ilanları ve iş arayan tüm Electrician eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Elektrikçi ve mühendis elemanlar aramaktayız

Elektrikçi, teknisyen ve mühendis elemanlar aramaktayız.İmalat, üretim, arıza, bakım konularına hakim en az 4 yıl tecrübe sağlamış.Analitik düşünebilen, iş detaylarına önem veren kişiler tercih etmekteyiz.

Marangoz tesisatçı elektrikçi personeller aramaktayız

Firmamıza marangoz, tesisatçı ve elektrikçi personeller aramaktayız.Arıza okuma konusunda başarılı.İş sağlığı ve güvenliği hakkında bilgi sahibi.Gelişime açık, arıştırmaya ve öğrenmeye meraklı elemanlar aranıyor.

Montaj ve elektrik işinden anlayan elemanlar

Firmamıza montaj ve elektrik işinden anlayan elemanlar aranıyor.Sorumluluk sahibi, sonuç odaklı çalışabilen.Güvenlik kuralları hakkında bilgi sahibi.Düzenli, kurallara uyan personeller aramaktayız.

Elektrik firmamıza elemanlar aramaktayız

Elektrik firmamıza, elektrik işinden anlayan elemanlar aramaktayız.Dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.Elektrik bakım konusunda en az 1 yıl deneyimli elemanlar arıyoruz.

Bugün Popüler iş ilanları

Gurbetilan Blog

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.

 • Belçika’da yaşam ve iş olanakları

  yazan yazdı 27 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere Belçika’da yaşam ve iş imkanları ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. Belçika’daki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, Belçika’daki şehirleri ve nüfusu, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. 

 • İsveç’te Meslekler maaşlar ve Yaşa...

  yazan yazdı 22 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere İsveç’te iş imkanları ve yaşam ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. İsveç’teki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, otellerini, İsveç’teki şehirleri ve nüfusun, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. İsveç, Kuzey Avrupa’daki İskandinavya yarımadasında bulunan bir ülkedir. 450.312 km’2 yüzölçümüne sahip olup Avrupa Birliği ülkeleri arasında en büyük üçüncü ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. […]