Ekmek ustası iş ilanları sitesi

Ekmek ustası iş ilanları ve iş arayan tüm Ekmek ustası eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Fırınımıza ekmek ustası ve tezgahtarlar aranmaktadır

Fırınımıza ekmek ustası ve tezgahtar elemanlar aranmaktadır.Gıda güvenliği ve hijyen kurallarına önem veren.İş ciddiyetini bilen, sorumluluk sahibi.Ekip çalışmasına yatkın, yeniliklere açık, titiz elemanlar aramaktayız.

Fırınımıza ekmek ustaları ve tezgahtar elemanlar aranıyor

Fırınımıza ekmek ustaları ve tezgahtar elemanlar aranıyor. Amsterdam iş arayan Türkler ilanımıza başvurabilirler.Güler yüzlü, öğrenmeye önem veren, gelişime açık. Ekmek çeşitleri, poğaça ve boyoz çeşitleri […]

Fırında çalışacak elemanlar aramaktayız

Fırında çalışacak kasiyer, tezgahtar ve ekmek ustaları aramaktayız.Alanında deneyimli, sorumluluk bilincine sahip.Hijyen kurallarına dikkat eden, temiz titiz, düzenli elemanlar arıyoruz.

Ekmek ve hamur tatlıları ustaları arıyoruz

Ekmek ve hamur tatlıları ustaları arıyoruz.İşine özen gösteren, disiplinli, hijyeni önemseyen yeniliğe açık.Hem işini iyi yapıp, hemde eleman yetiştirebilecek elemanlar aramaktayız.

Ekmek ve fırın ustaları arıyoruz

Tercihen fırınlarda ve pastaneler’de çalışmış.Menü planlama,ürün reçeteleri oluşturma ve stok takibi yapabilecek.Gıda güvenliği ve hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren.İnsan ilişkileri ve […]

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]

 • Danimarka’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 26 Mart 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Danimarka’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Danimarka’nın en büyük şehri ve başkenti Kopenhag’dır. Devlet üniter parlamenter demokrasi ve anayasal monarşi ile yönetilmektedir. Para birimi Danimarka kronudur. Danimarka’nın tek resmi dili vardır o da Danca’dır. Danimarka nüfusunun %98’inden fazlası bu dili konuşmaktadır. Ülkedeki vatandaşlar ikinci bir dil olarak İngilizceyi konuşmaktadırlar. Bunun oranı ise %85 […]

 • İngiltere’de yaşam ve iş imkanları

  yazan yazdı 11 Şubat 2022 - 0 Görüş

  İngiltere'de yaşamı merak edenler ve iş imkanlarını araştırmak isteyen ziyaretçilerimiz için bazı önemli bilgileri sizler için araştırdık.

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.