Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Ede iş ilanları sitesi

Ede iş ilanları ve iş arayan tüm Ede eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Gelderland temizlik elemanları aranmaktadır

Firmamıza temizlik elemanları aranmaktadır. Ofis, işyeri ve ev temizlik hizmetlerimizi gerçekleştirebilecek. Ede şehrinde yaşayan, azda olsa Felemenkçe konuşabilen. Alanında minimum 1 yıl deneyim sahibi, disiplinli […]

Ofisimize temizlik elemanları aranıyor

Ofisimize temizlik elemanları aranıyor. Temizlik malzemelerini etkin kullanabilen, ofisimizin genel düzenini sağlayacak. İş disiplinine sahip olduğunu düşünen, çalışma arkadaşlarıyla uyum içinde çalışabilecek elemanlar tercihimizdir.

Sıhhi tesisatçı

Türkiye den sanat okul mezuyum, Türkiye de beş yıl çalıştım, tam zamanlı su tesisat işi arıyorum.

Gurbetilan Blog

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.

 • Belçika’da yaşam ve iş olanakları

  yazan yazdı 27 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere Belçika’da yaşam ve iş imkanları ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. Belçika’daki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, Belçika’daki şehirleri ve nüfusu, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. 

 • İsveç’te Meslekler maaşlar ve Yaşa...

  yazan yazdı 22 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere İsveç’te iş imkanları ve yaşam ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. İsveç’teki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, otellerini, İsveç’teki şehirleri ve nüfusun, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. İsveç, Kuzey Avrupa’daki İskandinavya yarımadasında bulunan bir ülkedir. 450.312 km’2 yüzölçümüne sahip olup Avrupa Birliği ülkeleri arasında en büyük üçüncü ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. […]