Demirci iş ilanları sitesi

Demirci iş ilanları ve iş arayan tüm Demirci eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Selam iş arıyorum

Selam is arıyorum, vsa var ehliyet var.A, b, c kepçe ehliyeti var .Demir isinde 5 yıl çalıştım.

Demirci inşaat işçi ve usta elemanlar ulaşsın

İnşaat firmamıza demirci, inşaat işçi ve usta elemanlar ulaşsın.En az 5 yıl inşaat sektöründe tecrübesi olan, uygulama bilgisine ve saha deneyimine sahip.Dinamik, özverili ve çalışkan […]

Demirci sıvacı inşaat işçileri aranmaktadır

İnşaat işlerimize demirci, sıvacı , inşaat işçi ve ustaları aranmaktadır.İnşaatta kullanılacak malzemeleri kullanmayı iyi derecede bilen.Ekip çalışmasına yatkın, iş ahlakını önemseyen kişiler tercihimizdir.

İnşaat projelerimize elemanlar aranmaktadır

İnşaat projelerimize inşaat mühendisi,elektrikçi, demirci, sıvacı ve işçi elemanlar aranmaktadır.Kaba inşaat projelerine hakim, İngilizce dilini akıcı şekilde konuşabilen.En az 3 yıl deneyim sahibi elemanlar arıyoruz.

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]

 • Danimarka’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 26 Mart 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Danimarka’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Danimarka’nın en büyük şehri ve başkenti Kopenhag’dır. Devlet üniter parlamenter demokrasi ve anayasal monarşi ile yönetilmektedir. Para birimi Danimarka kronudur. Danimarka’nın tek resmi dili vardır o da Danca’dır. Danimarka nüfusunun %98’inden fazlası bu dili konuşmaktadır. Ülkedeki vatandaşlar ikinci bir dil olarak İngilizceyi konuşmaktadırlar. Bunun oranı ise %85 […]

 • İngiltere’de yaşam ve iş imkanları

  yazan yazdı 11 Şubat 2022 - 0 Görüş

  İngiltere'de yaşamı merak edenler ve iş imkanlarını araştırmak isteyen ziyaretçilerimiz için bazı önemli bilgileri sizler için araştırdık.

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.