Delémont iş ilanları sitesi

Delémont iş ilanları ve iş arayan tüm Delémont eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Jura garson alınacaktır

Lokantamıza garson elemanlar alınacaktır. Delemont şehrinde ikamet eden, akıcı şekilde Almanca konuşabilen. Servis öncesi ve sonrası düzenimizden sorumlu olabilecek. Daha önce iş deneyimi bulunan, güler […]

Elektrikçi teknisyen muhasebeci arıyoruz

Şirketimize elektrikçi, teknisyen ve muhasebeci personeller arıyoruz.Proje teknik bilgilerine sahip, Almanca’yı iyi derecede bilen.Yeni çözüm ve ürünlerle firmamıza farklı değerler katabilecek personeller tercihimizdir.

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.