Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Cuneo iş ilanları sitesi

Cuneo iş ilanları ve iş arayan tüm Cuneo eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

İdari işler temizlikçi şöför personeller arıyoruz

Şirketimize idari işler, temizlikçi ve şöför personeller arıyoruz. Puantaj tablosu ve irsaliye faturalarının hazırlanması. Personel özlük dosyalarının düzenlenmesi, insan ilişkilerinde başarılı. Ms office programlarına hakim, […]

İdari işler taşımacılık sekreter temizlik elemanları aranıyor

İdari işler, taşımacılık, sekreter ve temizlik elemanları aranıyor. Bütçeleme ve raporlama faaliyetlerini yürütecek, ofis ekipmanlarını etkin kullanabilecek. Yoğun iş temposuna alışkın, sorumluluk sahibi elemanlar tercihimizdir.

Gurbetilan Blog

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.

 • Belçika’da yaşam ve iş olanakları

  yazan yazdı 27 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere Belçika’da yaşam ve iş imkanları ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. Belçika’daki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, Belçika’daki şehirleri ve nüfusu, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. 

 • İsveç’te Meslekler maaşlar ve Yaşa...

  yazan yazdı 22 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere İsveç’te iş imkanları ve yaşam ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. İsveç’teki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, otellerini, İsveç’teki şehirleri ve nüfusun, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. İsveç, Kuzey Avrupa’daki İskandinavya yarımadasında bulunan bir ülkedir. 450.312 km’2 yüzölçümüne sahip olup Avrupa Birliği ülkeleri arasında en büyük üçüncü ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. […]