Cheshunt iş ilanları sitesi

Cheshunt iş ilanları ve iş arayan tüm Cheshunt eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Marketimize kasiyer personel aramaktayız

Marketimize part time çalışabilecek kasiyer personel aramaktayız. Marketimize gelen müşterilerimizi güler yüzle karşılayacak, müşteri isteklerine anında çözüm bulabilecek. Takım çalışmasına yatkın, yoğun çalışmasına temposuna alışkın. […]

Servis elemanı ocakbaşı ustaları aranıyor

Restaurantımıza servis elemanı, ocakbaşı ustaları, dönerci elemanlar ve garsonlar aranıyor.Temsil yeteneği kuvvetli, misafir memnuniyeti önem veren.Güler yüzlü, nazik, çözüm odaklı, öğrenmeye açık elemanlar aranmaktadır.

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.