Chauffeur iş ilanları sitesi

Chauffeur iş ilanları ve iş arayan tüm Chauffeur eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Taşımacılık lojistik alanında elemanlar arıyoruz

Firmamıza taşımacılık, lojistik, şöför elemanlar arıyoruz.Gerekli organizasyonlarda işlem süreçlerini profesyonelce takip edebilecek.Analitik bakış açısına sahip, problem çözme becerileri edinmiş elemanlar aramaktayız.

Şöför kurye ve dağıtım elemanları aranmaktadır

Firmamıza şöför, kurye ve dağıtım elemanları aranmaktadır.Düzenli ve planlı çalışmayı ilke edinmiş, sorumluluk sahibi.Esnek ve yoğun çalışma saatlerimize uyum sağlayabilecek elemanlar arıyoruz.

Baharat dağıtım firmamıza elemanlar aranıyor

Baharat dağıtım firmamıza üretim, dağıtım ve şöför elemanlar aranıyor.Genç, dinamik, b ehliyet sahibi.Kendine güveni olan, vizyoner ve pozitif elemanlar aranmaktadır.

Şöför ve depo elemanları aramaktayız

Firmamıza şöför ve depo elemanları aramaktayız.Hareketli çalışma tempomuza ayak uydurabilecek, ekip çalışmasını önemseyen.Güler yüzlü, pratik ve hızlı elemanlar arıyoruz.

Taşıma lojistik firmamıza elemanlar arıyoruz

Taşıma lojistik firmamıza depo sorumlusu, sevkiyat ve şöför elemanlar arıyoruz.Planlama ve organizasyon yapımıza uygun şekilde hareket edecek.Depodaki ürünlerin paketlenip zamanında gerekli adreslere sevkiyatını sağlayacak elemanlar […]

Kamyon şöförü ve işçi elemanlar arıyoruz

Kamyon şöförü ve işçi elemanlar arıyoruz.En az 2 yıl deneyimli, gerekli şartları sağladığını düşünen.Araç sürüş teknikleri bakımından kendini geliştirmiş, iletişim becerileri yüksek elemanlar aramaktayız.

Şöför elemanlar aramaktayız

Şirketimize şöför elemanlar aramaktayız.Kişisel bakıma özen gösteren,iş disiplinine sahip.Dikkatli, titiz ve trafik kurallarına uyan arkadaşlar tercihimizdir.

Fransızca ve Flamanca bilen iş arkadaşları aramaktayız

Fransızca ve Flamanca bilen iş arkadaşları aramaktayız.İşimize depo elemanları ve şöför elemanlar lazım.Gerekli donanıma sahip olduğunu düşünen arkadaşlar ilanımıza başvurabilmektedir.

Sorumluluk sahibi elemanlar arıyoruz

Sorumluluk ve tecrübe sahibi şöför elemanlar arıyoruz.Gizliliği benimsemiş, esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.Araç bakımına hakim, dikkatli ve trafik kurallarına uyan elemanlar aramaktayız.

Şöför ve kurye elemanlar aramaktayız

Şöför ve kurye elemanlar aramaktayız.B sınıfı sürücü belgesine sahip.Yoğun ve esnek iş temposuna ayak uydurabilecek.Diksiyonu düzgün, titiz ve sorumluluk sahibi elemanlar tercihimizdir.

Sayfa 1 ve 41 2 3 4

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]

 • Danimarka’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 26 Mart 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Danimarka’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Danimarka’nın en büyük şehri ve başkenti Kopenhag’dır. Devlet üniter parlamenter demokrasi ve anayasal monarşi ile yönetilmektedir. Para birimi Danimarka kronudur. Danimarka’nın tek resmi dili vardır o da Danca’dır. Danimarka nüfusunun %98’inden fazlası bu dili konuşmaktadır. Ülkedeki vatandaşlar ikinci bir dil olarak İngilizceyi konuşmaktadırlar. Bunun oranı ise %85 […]

 • İngiltere’de yaşam ve iş imkanları

  yazan yazdı 11 Şubat 2022 - 0 Görüş

  İngiltere'de yaşamı merak edenler ve iş imkanlarını araştırmak isteyen ziyaretçilerimiz için bazı önemli bilgileri sizler için araştırdık.

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.