iş ilanı ver

Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Chauffeur iş ilanları sitesi

Chauffeur iş ilanları ve iş arayan tüm Chauffeur eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Taşımacılık lojistik alanında elemanlar arıyoruz

Firmamıza taşımacılık, lojistik, şöför elemanlar arıyoruz.Gerekli organizasyonlarda işlem süreçlerini profesyonelce takip edebilecek.Analitik bakış açısına sahip, problem çözme becerileri edinmiş elemanlar aramaktayız.

Şöför kurye ve dağıtım elemanları aranmaktadır

Firmamıza şöför, kurye ve dağıtım elemanları aranmaktadır.Düzenli ve planlı çalışmayı ilke edinmiş, sorumluluk sahibi.Esnek ve yoğun çalışma saatlerimize uyum sağlayabilecek elemanlar arıyoruz.

Baharat dağıtım firmamıza elemanlar aranıyor

Baharat dağıtım firmamıza üretim, dağıtım ve şöför elemanlar aranıyor.Genç, dinamik, b ehliyet sahibi.Kendine güveni olan, vizyoner ve pozitif elemanlar aranmaktadır.

Şöför ve depo elemanları aramaktayız

Firmamıza şöför ve depo elemanları aramaktayız.Hareketli çalışma tempomuza ayak uydurabilecek, ekip çalışmasını önemseyen.Güler yüzlü, pratik ve hızlı elemanlar arıyoruz.

Taşıma lojistik firmamıza elemanlar arıyoruz

Taşıma lojistik firmamıza depo sorumlusu, sevkiyat ve şöför elemanlar arıyoruz.Planlama ve organizasyon yapımıza uygun şekilde hareket edecek.Depodaki ürünlerin paketlenip zamanında gerekli adreslere sevkiyatını sağlayacak elemanlar […]

Kamyon şöförü ve işçi elemanlar arıyoruz

Kamyon şöförü ve işçi elemanlar arıyoruz.En az 2 yıl deneyimli, gerekli şartları sağladığını düşünen.Araç sürüş teknikleri bakımından kendini geliştirmiş, iletişim becerileri yüksek elemanlar aramaktayız.

Şöför elemanlar aramaktayız

Şirketimize şöför elemanlar aramaktayız.Kişisel bakıma özen gösteren,iş disiplinine sahip.Dikkatli, titiz ve trafik kurallarına uyan arkadaşlar tercihimizdir.

Fransızca ve Flamanca bilen iş arkadaşları aramaktayız

Fransızca ve Flamanca bilen iş arkadaşları aramaktayız.İşimize depo elemanları ve şöför elemanlar lazım.Gerekli donanıma sahip olduğunu düşünen arkadaşlar ilanımıza başvurabilmektedir.

Sorumluluk sahibi elemanlar arıyoruz

Sorumluluk ve tecrübe sahibi şöför elemanlar arıyoruz.Gizliliği benimsemiş, esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.Araç bakımına hakim, dikkatli ve trafik kurallarına uyan elemanlar aramaktayız.

Şöför ve kurye elemanlar aramaktayız

Şöför ve kurye elemanlar aramaktayız.B sınıfı sürücü belgesine sahip.Yoğun ve esnek iş temposuna ayak uydurabilecek.Diksiyonu düzgün, titiz ve sorumluluk sahibi elemanlar tercihimizdir.

Sayfa 1 ve 41 2 3 4

Gurbetilan Blog

 • Rusya inşaat mühendisi maaşları ve iş ol...

  yazan yazdı 12 Ekim 2021 - 0 Görüş

  Mühendislik  mesleği çoğu ülkede olduğu gibi Rusya ülkesinde’de yoğun olarak ihtiyaç duyulan meslekler arasında yer almaktadır. İnşaat mühendisi mesleğinin iş imkanlarını ve maaşları inceleyelim. Rusya’da resmi para birimi: Ruble py6 Sektör: İnşaat Rusya inşaat mühendisi maaşlarını inceleyelim: Rusya’da ortalama inşaat mühendisi maaşları 49000 Ruble’dir.Yeni başlayanlar ile kıdemli çalışanlar arasında %60’lık maaş farkı olabilmektedir. Eski çalışanların maaşları genel olarak 102000 Rublenin üzerindedir. Rusya inşaat mühendisi olarak çalışma […]

 • İsveç pizza ustası maaşları ve iş fırsat...

  yazan yazdı 10 Ekim 2021 - 0 Görüş

  Avrupa’nın gelir seviyesi en yüksek olan ülkelerinden biri olan İsveç‘te en fazla rağbet gören mesleklerin başında pizza ustası mesleği yer almaktadır. Pizza ustası olarak çalışmak isteyen kişiler kolaylıkla İsveç’te iş bulabilirler. İsveç resmi para birimi: Kron – Kr Sektör: Gıda İsveç pizza ustası maaşlarını inceleyelim: İsveç’te ortalama pizza ustası maaşları 6000 Kron’dur.Yeni başlayanlar ile kıdemli çalışanlar arasında %40’lik […]

 • Londra Şoför maaşları ve iş imkanları

  yazan yazdı 1 Ekim 2021 - 0 Görüş

  Şoförlük mesleği çoğu ülkede olduğu gibi İngiltere’de de yoğun olarak ihtiyaç duyulan meslek grupları arasındadır. Özel şoför, kamyon şoförü, tır şoförü gibi mesleklerde iş imkanlarını ve maaşları inceleyelim. İngiltere’de şoför olarak çalışmak için ehliyet koşullarını karşılamak ve yeterli deneyime sahip olmalısınız. Web sitemiz üzerinde özellikle Londra’da şoför iş ilanları ağırlıkta yer almaktadır. Ancak yoğun bir […]

 • İngiltere Kasap maaşları ve iş imkanları...

  yazan yazdı 1 Ekim 2021 - 0 Görüş

  2021 yılında ingiltere’de patlak veren mesleklerden biri olan kasaplık oldukça popüler bir meslek haline geldi. Kasap olarak çalışmak isteyen kişilerin kolayca iş bulduğu ülkede siz de kasap olarak çalışmak istiyorsanız hemen kasap iş imkanlarını ve kasap iş ilanlarını incelemenizi tavsiye ederiz. Etin yenilebilecek düzeye getirilmesi için sığır, koyun gibi hayvanları kemikli kemiksiz olarak ayıran ve […]