Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Cergy iş ilanları sitesi

Cergy iş ilanları ve iş arayan tüm Cergy eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Val-d’Oise garson aranıyor

Lokantamıza garson elemanlar aranıyor. Mesleki gerekliliklere hakim, masa düzeni, servis sunumu ve düzenini sağlayacak. Kişisel hijyen ve temizliğine önem veren. Ekip çalışmasına uyumlu elemanlar aranmaktadır.

Temizlik personeller aranmakta

Firmamıza temizlik personelleri aranmakta. Temizlik malzemelerini etkin kullanabilen, işletmemizin genel düzenini sağlayacak. Ekip çalışmasına uyumlu, iş ahlakına önem veren. Dürüst, çalışkan ve özverili personeller aramaktayız.

Bugün Popüler iş ilanları

Gurbetilan Blog

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.

 • Belçika’da yaşam ve iş olanakları

  yazan yazdı 27 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere Belçika’da yaşam ve iş imkanları ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. Belçika’daki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, Belçika’daki şehirleri ve nüfusu, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. 

 • İsveç’te Meslekler maaşlar ve Yaşa...

  yazan yazdı 22 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere İsveç’te iş imkanları ve yaşam ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. İsveç’teki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, otellerini, İsveç’teki şehirleri ve nüfusun, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. İsveç, Kuzey Avrupa’daki İskandinavya yarımadasında bulunan bir ülkedir. 450.312 km’2 yüzölçümüne sahip olup Avrupa Birliği ülkeleri arasında en büyük üçüncü ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. […]