Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Cashier iş ilanları sitesi

Cashier iş ilanları ve iş arayan tüm Cashier eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Marketimize bay bayan elemanlar arıyoruz

Marketimize bay bayan elemanlar arıyoruz.Mağazanın depo,raf düzeni ve temizliğini sağlayacak.Ürünlerimizi belirlenen standartlara uygun şekilde raflara yerleştirecek.İstekli ve motivasyonu yüksek kasiyer ve reyon görevlisi  elemanlar aramaktayız.

Marketimize reyoncu ve kasiyer elemanlar aranıyor

Marketimize reyon elemanı ve kasiyer elemanlar aranıyor.Mağazamızda satışı yapılan, ürünlerin reyonlara ve raflara yerleştirecek.Reyonlardaki ürünlerin stok takibini yaparak, raf düzeni ve ürün teşhirini yapmak.Reyonların temizlik […]

Deneyimli deneyimsiz personeller arıyoruz

Marketimize deneyimli, deneyimsiz kasiyer ve reyon personelleri arıyoruz.Raf düzeni ve temizliğine hakim.titiz, dikkatli çalışabilecek.Müşteri memnuniyeti ve takım çalışmasını benimsemiş.Pazartesiden cuma gününe kadar haftanın 5 günü, […]

Kasiyer ve garson elemanlar arıyoruz

İletişim tarzı ile müşterilerin istek ve arzularına hızlı şekilde çözüm bulabilecek.Tercihen sektörde deneyimli,detaylara hakim, dış görünüşüne özen gösteren.Sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutacak elemanlar tercihimizdir.

Bugün Popüler iş ilanları

Gurbetilan Blog

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.

 • Belçika’da yaşam ve iş olanakları

  yazan yazdı 27 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere Belçika’da yaşam ve iş imkanları ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. Belçika’daki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, Belçika’daki şehirleri ve nüfusu, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. 

 • İsveç’te Meslekler maaşlar ve Yaşa...

  yazan yazdı 22 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere İsveç’te iş imkanları ve yaşam ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. İsveç’teki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, otellerini, İsveç’teki şehirleri ve nüfusun, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. İsveç, Kuzey Avrupa’daki İskandinavya yarımadasında bulunan bir ülkedir. 450.312 km’2 yüzölçümüne sahip olup Avrupa Birliği ülkeleri arasında en büyük üçüncü ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. […]