Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Cafe iş ilanları sitesi

Cafe iş ilanları ve iş arayan tüm Cafe eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Cafemize aşçı garson personeller aramaktayız

Cafemize aşçı, garson personeller aramaktayız.Misafir memnuniyetini pozitif yaklaşımıyla ön planda tutmayı sağlayacak.Takım çalışmasına uygun, tercihen gıda sektöründe daha önce çalışmış kişiler aranıyor.

Cafemize şef garson elemanlar aramaktayız

Cafemize şef ve garson elemanlar aramaktayız.Sektörde mesleki tecrübe sağlamış, cafemizdeki tüm organizasyonlarını yönetme becerilerine sahip.Empati yönü gelişmiş, müşteri memnuniyetine önem veren elemanlar tercihimizdir.

Cafemize tezgahtar garson personeller aranmaktadır

Cafemize tezgahtar, garson personeller aranmaktadır.Diksiyonu düzgün, misafir memnuniyetini maksimum düzeyde önemseyen.Temsil yeteceğine sahip, iletişim becerileri gelişmiş personeller aramaktayız.

Cafemize garson tezgahtar bulaşıkçı arıyoruz

Cafemize, garson, aşçı, tezgahtar ve bulaşıkçı elemanlar arıyoruz.Tercihen yiyecek, içecek sektöründe deneyim sağlamış. Misafilerimizin ihtiyaçlarına özel sunum ve servis hazırlayacak.Hızlı, pratik ve güler yüzlü elemanlar […]

Cafemize garson ve kasiyer elemanlar arıyoruz

Cafemize garson ve kasiyer elemanlar arıyoruz.Sunum ve servis konusunda tecrübe sahibi.İletişimi güçlü, sorumluluk alabilen.Maksimum müşteri memnuniyetini  hedefleyen.Dış görünüm ve kişisel bakımına önem veren takım arkadaşları […]

Cafemize garson bulaşıkçı temizlikçi arıyoruz

Woodford Green bölgesin’de cafemize garson, bulaşıkçı ve  temizlikçi arıyoruz.Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş kişiler tercihimizdir.

Cafede çalışacak elemanlar aramaktayız

Cafe’de çalışacak elemanlar kasiyer ve garson elemanlar aramaktayız.Personelimizin hızlı, pratik ve güvenilir olması en önemli unsurlarımızdandır.İngilizcesinin iyi olması şarttır.Çalışma saatlerimiz 07:00 – 15:00 arasıdır.

Cafede çalışacak garson ve elemanlar arıyoruz

Cafemizde çalışacak garson ve tezgahtar elemanlar arıyoruz.İşletmemizi iyi temsil edecek, çalışkan, kendine güveni olan, müşterilere karşı saygılı.Hafta içi saat 06.00 – 03.00 arası, cumartesi günü […]

Cafe restaurantta çalışacak elemanlar aranıyor

Cafe restaurantta çalışacak, garson elemanlar aranıyor.Güler yüzlü, pozitif, etkin iletişim kurabilen.Misafir memnuyeti odaklı çalışabilecek, iletişim becerisi ve insan ilişkileri kuvvetli.Yönetim, organizasyon ve planlama kabiliyetine sahip […]

Cafemize tecrübeli tecrübesiz elemanlar lazım

Kafemize tecrübeli tecrübesiz elemanlar lazım.Güçlü iletişim becerilerine sahip,İngilizce diline hakim.Tecrübeli şef garsonlar ve tecrübesiz garson elemanlar aramaktayız.

Sayfa 1 ve 21 2

Gurbetilan Blog

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.

 • Belçika’da yaşam ve iş olanakları

  yazan yazdı 27 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere Belçika’da yaşam ve iş imkanları ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. Belçika’daki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, Belçika’daki şehirleri ve nüfusu, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. 

 • İsveç’te Meslekler maaşlar ve Yaşa...

  yazan yazdı 22 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere İsveç’te iş imkanları ve yaşam ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. İsveç’teki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, otellerini, İsveç’teki şehirleri ve nüfusun, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. İsveç, Kuzey Avrupa’daki İskandinavya yarımadasında bulunan bir ülkedir. 450.312 km’2 yüzölçümüne sahip olup Avrupa Birliği ülkeleri arasında en büyük üçüncü ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. […]