Bulaşıkçı iş ilanları sitesi

Bulaşıkçı iş ilanları ve iş arayan tüm Bulaşıkçı eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Bulaşıkçıyım tecrübem var

Amsterdam ın Bir çok yerinde bulaşıkçı olarak çalıştım. Tecrübem var. Numaram: + 31 68 456 28 18

Bulaşık ve temizlik işi arıyorum

Bulaşık ve temizlik sektöründe çalışabilicek iş arıyorum.Dinamik, çalışkan, uyumlu, iş ahlakını önemseyen biriyim.Ciddi işverenler ulaşsın lütfen.

Garson ve bulaşıkçı elemanlar ulaşsın

Lokantamıza garson ve bulaşıkçı elemanlar ulaşsın.İşletmemizin genel işleyişine uyum sağlayacak, masa düzeni, tertipi.Hijyen konularına hassasiyet gösteren, dinamik ve hızlı elemanlar aramaktayız.

Pizza ustası tezgahtar bulaşıkçı aranıyor

Pizza dükkanımıza pizza ustası, tezgahtar, bulaşıkçı aranıyor.Pizza pişirimi, sunumu, hazırlanışı konularına hakim.Alanında en az 2 yıl deneyim sağlamış, ekip çalışmasına önem veren, iş ahlakını öncelik […]

Bulaşıkçı garson aşçı elemanlar aranıyor

Restaurantımıza bulaşıkçı, garson, aşçı elemanlar aranıyor.İş disiplinini önemseyen, gıda sektöründe tecrübe kazanmış.Hızlı ve pratik personeller aramaktayız.

Cafemize garson tezgahtar bulaşıkçı arıyoruz

Cafemize, garson, aşçı, tezgahtar ve bulaşıkçı elemanlar arıyoruz.Tercihen yiyecek, içecek sektöründe deneyim sağlamış. Misafilerimizin ihtiyaçlarına özel sunum ve servis hazırlayacak.Hızlı, pratik ve güler yüzlü elemanlar […]

Bulaşıkçı garson komi elemanlar arıyoruz

Restaurantımıza bulaşıkçı, garson, komi elemanlar arıyoruz.Güler yüzlü, hızlı, pratik, müşterileri pozitif enerjisiyle ve sunduğu servis hizmetiyle maksimum memnuniyet sağlayabilecek elemanlar tercihimizdir.

Restaurantımızın mutfak bölümüne elemanlar lazım

Restaurantımızın mutfak bölümüne elemanlar lazım.Pratik, hızlı, dinamik iş çözme odaklı bulaşıkçı ve komi elemanlar arıyoruz.

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]

 • Danimarka’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 26 Mart 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Danimarka’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Danimarka’nın en büyük şehri ve başkenti Kopenhag’dır. Devlet üniter parlamenter demokrasi ve anayasal monarşi ile yönetilmektedir. Para birimi Danimarka kronudur. Danimarka’nın tek resmi dili vardır o da Danca’dır. Danimarka nüfusunun %98’inden fazlası bu dili konuşmaktadır. Ülkedeki vatandaşlar ikinci bir dil olarak İngilizceyi konuşmaktadırlar. Bunun oranı ise %85 […]

 • İngiltere’de yaşam ve iş imkanları

  yazan yazdı 11 Şubat 2022 - 0 Görüş

  İngiltere'de yaşamı merak edenler ve iş imkanlarını araştırmak isteyen ziyaretçilerimiz için bazı önemli bilgileri sizler için araştırdık.

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.