Boyacı iş ilanları sitesi

Boyacı iş ilanları ve iş arayan tüm Boyacı eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Firmamıza kepçeci sıvacı boyacı aramaktayız

Firmamıza kepçeci, sıvacı ve boyacı elemanlar aramaktayız. Daha önce benzer pozisyonlarda minimum 2 yıl deneyim sağlamış. Yoğun çalışma saatlerine alışkın, takım çalışmasına yatkın elemanlar aranıyor.

Sıva boya fayans

Selam ismim Sali sıva, boya, laminant fayans işleriyle uğraşıyorum.Dürüst ve çalışanın hakkını gözeten kişiler ulaşsın lütfen.

İnşaat işçisi ustası sıvacı boyacı aranıyor

İnşaat şirketimize işçisi, ustası, sıvacı, boyacı aranıyor.Daha önce inşaatta çalışmış, en az 3 yıl deneyim sağlamış.Ekip çalışmasına yatkın, iş disiplinine önem veren elemanlar aranmaktadır.

İnşaat sıva boya ustaları ve işçiler aranıyor

İnşaat işlerimize inşaat, sıva, boya ustaları ve işçiler aranıyor.Ustalarımızın alanında deneyimli olması, daha önce benzer inşaat, yol , köprü proje faaliyetlerinde bulunmuş olmaları gerekmektedir.İşçi arkadaşlarda […]

Alçı boya yapıyorum

Alçı, boya işi yapmaktayım eleman arayan ulaşabilir.Dürüst ve personelin hakkını gözeten işverenler ulaşsın lütfen.

Duvar sıva tesisat usta ve işçileri arıyoruz

Firmamıza duvar, sıva, tesisat usta ve işçileri arıyoruz.Mesleki yeterlilik bilgi, birikimine sahip, en az 2 deneyim sahibi.Sonuç odaklı çalışmayı hedefleyen, vizyoner elemanlar tercihimizdir.

Fayans boya inşaat usta ve işçileri lazım

Firmamıza fayans, boya, inşaat, usta ve işçileri lazım.Pozisyonunda profesyonel, iş güvenliği konusunda deneyimli.Ekip çalışmasını önemseyen, yoğun iş temposuna alışkın çalışkan kişiler tercihimizdir.

İnşaat ustaları sıvacı demirci aramaktayız

İnşaat şirketimize inşaat ustaları, işçileri, marangoz, sıvacı, demirci aramaktayız.İş planlarını uygulayarak, inşaatın tüm süreçlerini takip edecek.Detaylı çalışmayı ilke edinmiş, sorumluluk sahibi kişiler tercihimizdir.

İnşaat boya sıva usta ve işçileri arıyoruz

İnşaat firmamıza inşaat, boya, sıva, usta ve işçileri arıyoruz.Ekip kontrölüne hakim, ince, kaba inşaat alanlarında deneyim sağlamış.Problem çözme yetkinliklerine sahip, İngilizce diline iyi derece konuşabilen […]

Sıva boya fayans usta ve kalfaları arıyoruz

Ev, işyeri inşaat tadilat işlerimiz için sıva, boya, fayans usta ve kalfaları arıyoruz.Sektörde en az 3 yıllık deneyim ve bilgi sahibi.Grup çalışmasına alışkın, çalışma koşullarına […]

Sayfa 1 ve 41 2 3 4

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]

 • Danimarka’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 26 Mart 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Danimarka’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Danimarka’nın en büyük şehri ve başkenti Kopenhag’dır. Devlet üniter parlamenter demokrasi ve anayasal monarşi ile yönetilmektedir. Para birimi Danimarka kronudur. Danimarka’nın tek resmi dili vardır o da Danca’dır. Danimarka nüfusunun %98’inden fazlası bu dili konuşmaktadır. Ülkedeki vatandaşlar ikinci bir dil olarak İngilizceyi konuşmaktadırlar. Bunun oranı ise %85 […]

 • İngiltere’de yaşam ve iş imkanları

  yazan yazdı 11 Şubat 2022 - 0 Görüş

  İngiltere'de yaşamı merak edenler ve iş imkanlarını araştırmak isteyen ziyaretçilerimiz için bazı önemli bilgileri sizler için araştırdık.

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.