Boya ustası iş ilanları sitesi

Boya ustası iş ilanları ve iş arayan tüm Boya ustası eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Dekorasyon sıva boya usta ve işçi elemanlar lazım

İnşaat firmamız bünyesinde dekorasyon, sıva, boya usta ve işçi elemanlar lazım. Firmamızın gelişen ve hızla büyüyen bünyesinde yer alacak. Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, çalışkan […]

Sıva boya ustaları ve inşaat işçileri lazım

İnşaat işlerimize sıva, boya ustaları ve inşaat işçileri lazım. Proje detay, malzeme kullanımı konularında bilgi ve donanım sahibi. Takım çalışmasına yatkın, vizyoner, disiplinli elemanlar aranmaktadır.

Dekorasyon alçı sıva usta ve işçileri lazım

Dekorasyon, alçı, sıva usta ve işçileri lazım. Ustalarımızın minimum 3 yıl deneyim edinmiş olan, yoğun çalışma temposuna alışkın. Ekip çalışmasına önem veren, dikkatli ve pratik […]

Elektrikçi kaynakçı sıvacı boyacı inşaat ustaları arıyoruz

İnşaat projelerimizde değerlendirilmek üzere elektrikçi, kaynakçı, sıvacı, boyacı ve inşaat ustaları arıyoruz. Daha önce büyük inşaat projelerinde çalışmış. Tercihen alanında en az 4 yıl deneyim […]

İnşaat ustaları sıvacı boyacı işçiler ulaşsın

İnşaat firmamıza inşaat, sıva, boya ustaları işçiler ulaşsın.Malzeme detay bilgisine sahip, yoğun iş temposuna alışkın.İş disiplinine önem veren, işinde dikkatli ve detaycı elemanlar tercihimizdir.

Şirketimize boya badana elemanları arıyoruz

Şirketimize boya, badana usta ve elemanları arıyoruz.Mesleki yeterlilik bilgi, donanım ve deneyimine sahip.İşinde titiz, özenli ve çalışkan elemanlar aranmaktadır.

Boya fayans dekorasyon elemanları lazım

Tadilat firmamıza boya, fayans, dekorasyon, tadilat usta ve elemanları lazım.Daha önce projelendirme çalışmalarında bulunmuş, koordinasyon becerileri gelişmiş.İş standartlarına uygun çalışmayı benimsemiş.Çalışkan ve vizyoner elemanlar aranıyor.

Fayans sıva boya demir ustaları ve işçileri ulaşsın

İnşaat firmamıza fayans, sıva, boya, demir ustaları ve işçileri ulaşsın.Tercihen inşaat sektöründe daha önce çalışmış.İş ahlakını önemseyen, ekip ruhuna inanan, uyumlu, pratik, çalışkan kişiler aranmaktadır.

Dekorasyon fayans sıva usta ve çırak arıyoruz

İnşaat işlerimize dekorasyon, fayans, sıva usta ve çırak elemanlar arıyoruz.İnşaat işleri hakkında bilgi, deneyim ve iş donanımı sahibi.İletişimi kuvvetli, yoğun iş temposuna alışkın, pozitif personeller […]

Fayans sıva ve boya ustaları aranıyor

Dekorasyon firmamıza fayans, sıva ve boya ustaları aranıyor.Problem çözme, analitik düşünme, dinamik, iletişim yönü gelişmiş.Çalışkan, vizyoner ve dikkatli personeller aramaktayız.

Sayfa 1 ve 21 2

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]

 • Danimarka’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 26 Mart 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Danimarka’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Danimarka’nın en büyük şehri ve başkenti Kopenhag’dır. Devlet üniter parlamenter demokrasi ve anayasal monarşi ile yönetilmektedir. Para birimi Danimarka kronudur. Danimarka’nın tek resmi dili vardır o da Danca’dır. Danimarka nüfusunun %98’inden fazlası bu dili konuşmaktadır. Ülkedeki vatandaşlar ikinci bir dil olarak İngilizceyi konuşmaktadırlar. Bunun oranı ise %85 […]

 • İngiltere’de yaşam ve iş imkanları

  yazan yazdı 11 Şubat 2022 - 0 Görüş

  İngiltere'de yaşamı merak edenler ve iş imkanlarını araştırmak isteyen ziyaretçilerimiz için bazı önemli bilgileri sizler için araştırdık.

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.