Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Birmingham iş ilanları sitesi

Birmingham iş ilanları ve iş arayan tüm Birmingham eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Birmingham bölgesinde berber aranıyor

Birmingham bölgesinde, dukkanimizda calisacak en az 2 yil tecrubeli berber araniyor. Basvuru ve bilgi icin e-posta adresimize yazabilirsiniz.

Kamyon soförü

Yeni kurulan sirketimizde 7.5 ton kamyon söförüne ihtiyac duyulmaktadir. Araclarimiz soldan direksiyonludur ve deneyimli olmasi arzumuzdur. lgilenenler telefondan ulasabilir. Haftalik calisma saatimiz 40 saattir. Gerektiginde […]

Endüstri lojistik firmamıza personeller aramaktayız

Endüstri, lojistik firmamıza mühendis, teknisyen, şöför ve lojistik personelleri aramaktayız. İş sağlığı ve güvenliği konularında bilgi sahibi. Planlama ve organizasyon becerilerine hakim, ekip çalışmasına önem […]

Süpermarkette çalışacak işçi aranıyor

Birmingham’da gece veya gunduz vardiyasinda calisacak elemanlar araniyor. Daha fazla bilgi icin lütfen mail veya telefon ile iletisime geciniz.

Gurbetilan Blog

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.

 • Belçika’da yaşam ve iş olanakları

  yazan yazdı 27 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere Belçika’da yaşam ve iş imkanları ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. Belçika’daki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, Belçika’daki şehirleri ve nüfusu, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. 

 • İsveç’te Meslekler maaşlar ve Yaşa...

  yazan yazdı 22 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere İsveç’te iş imkanları ve yaşam ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. İsveç’teki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, otellerini, İsveç’teki şehirleri ve nüfusun, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. İsveç, Kuzey Avrupa’daki İskandinavya yarımadasında bulunan bir ülkedir. 450.312 km’2 yüzölçümüne sahip olup Avrupa Birliği ülkeleri arasında en büyük üçüncü ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. […]