Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Basel garson iş ilanları sitesi

Basel garson iş ilanları ve iş arayan tüm Basel garson eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Basel garson arıyoruz

Basel’de bulunan lokantamıza garson elemanlar arıyoruz. Masa düzeni, servis sunumu ve temizliği işlemlerini gerçekleştirecek. Kişisel hijyen ve temizliğine önem veren. Ekip çalışmasına uyumlu, güler yüzlü […]

Gıda işlerinde çalışabilirim

İki yıldır Basel’de yaşıyorum.A2 Almanca biliyorum. Basel’de otel mutfağında yardımcı eleman olarak 1 yıl çalıştım. İsviçre’de başka iş tecrübem yok, B oturumum var.

İs ve yerlesme

Merhabalar,fast food sektöründe 20 yıl tecrübem var iş arıyorum. İngilterede oturmaktayız fakat çocuklar İsviçreye taşınmak istiyorlar.

Gurbetilan Blog

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.

 • Belçika’da yaşam ve iş olanakları

  yazan yazdı 27 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere Belçika’da yaşam ve iş imkanları ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. Belçika’daki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, Belçika’daki şehirleri ve nüfusu, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. 

 • İsveç’te Meslekler maaşlar ve Yaşa...

  yazan yazdı 22 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere İsveç’te iş imkanları ve yaşam ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. İsveç’teki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, otellerini, İsveç’teki şehirleri ve nüfusun, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. İsveç, Kuzey Avrupa’daki İskandinavya yarımadasında bulunan bir ülkedir. 450.312 km’2 yüzölçümüne sahip olup Avrupa Birliği ülkeleri arasında en büyük üçüncü ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. […]