Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Bakıcı iş ilanları sitesi

Bakıcı iş ilanları ve iş arayan tüm Bakıcı eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Bakım evimize bakıcı temizlikçi personeller arıyoruz

Bakım evimize bakıcı ve temizlikçi personeller arıyoruz. Evde bakım hizmetlerimizde veya bakım merkezimizde bizimle birlikte çalışacak. Dikkatli, titiz, işine önem veren personeller tercihimizdir.

Şirketimize bakıcı ve temizlikçi personeller arıyoruz

Şirketimize bakıcı ve temizlikçi personeller arıyoruz. Şirketimiz bünyesinde yaşlı ve çocuklara bakıcılık yapacak, bu alanda kendine gelişim kattığını düşünen. Temiz, hijyenik ve özverili personeller aramaktayız.

Çocuk ve yaşlı bakıcıları aranmaktadır

Şirketimiz tarafından çalıştırılmak üzere evlere, çocuk ve yaşlı bakıcıları aranmaktadır.Sağlık, hijyen ve temizlik konularına önemle dikkat eden.İşine ciddiye alan, pozitif ve güler yüzlü elemanlar aranıyor.

Temizlikçi bakıcı personeller aramaktayız

Firmamız bünyesinde hizmet üzere temizlikçi, bakıcı personeller aramaktayız.Sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli ve insan ilişkileri iyi.Çalışkan, sorumluluk sahibi, hijyen konularında hassas, temiz ve titiz elemanlar aranıyor.

Hemşire bakıcı temizlikçi güvenlikçi elemanlar aranıyor

Sağlık merkezimize hemşire, bakıcı, temizlikçi ve güvenlikçi elemanlar aranıyor. Oslo iş arayan Türkler ilanımızı değerlendirebilmektedir.Personelimizden beklentilerimiz hasta ve yakınlarına karşı duyarlı, güler yüzlü, sabırlı ve […]

Çocuk yaşlı ve hasta bakıcısı personeller aramaktayız

Çocuk, yaşlı ve hasta bakıcısı personeller aramaktayız.Bakıcılık sektöründe çalışmış, deneyimli, güler yüzlü ve referanslı elemanlar tercihimizdir.Çalışanlarımızın sabırlı, sevecen, güler yüzlü ve pozitif enerji sahibi kişiler […]

Sağlık görevlileri ve temizlik personelleri aramaktayız

Sağlık görevlileri, bakıcı ve temizlik personelleri aramaktayız.Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi.Sorumluluk sahibi, deneyimli, güvenilir, duyarlı, dakik, sabırlı elemanlar tercihimizdir. Kopengah’da iş arayan Türkler […]

Bakıcı arkadaş aranıyor

Çocuklarımıza bakıcılık yapacak, ev ve yemek işlerinde’de bize yardımcı olacak eleman arıyoruz.Çalışma saati 07.30 – 10:00, 5:30 -08:00 saatleri arasında çalışabilecek olanlar arasın.

İş arayanlar bize ulaşabilirler

Yatılı olarak iş arayanlar bize ulaşabilirler.Yatılı iş deneyimi olan, çocuk bakımı.Genel ev işleri ve yemek yapma tecrübesi olan.Vize problemi olmayan.İngiltere çalışma izni olan kişiler arasın.

Bakıcı personeller aramaktayız

North bakıcı personeller aramaktayız.Daha önce bakıcılık deneyimi bulunan, sorumluluk sahibi, bilinçli,ilgili.Sabırlı, duyarlı, içten, samimi, meslek ahlakına sahip personeller tercih etmekteyiz.

Bugün Popüler iş ilanları

Gurbetilan Blog

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.

 • Belçika’da yaşam ve iş olanakları

  yazan yazdı 27 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere Belçika’da yaşam ve iş imkanları ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. Belçika’daki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, Belçika’daki şehirleri ve nüfusu, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. 

 • İsveç’te Meslekler maaşlar ve Yaşa...

  yazan yazdı 22 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere İsveç’te iş imkanları ve yaşam ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. İsveç’teki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, otellerini, İsveç’teki şehirleri ve nüfusun, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. İsveç, Kuzey Avrupa’daki İskandinavya yarımadasında bulunan bir ülkedir. 450.312 km’2 yüzölçümüne sahip olup Avrupa Birliği ülkeleri arasında en büyük üçüncü ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. […]