Bakıcı iş ilanları sitesi

Bakıcı iş ilanları ve iş arayan tüm Bakıcı eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Bakım evimize bakıcı temizlikçi personeller arıyoruz

Bakım evimize bakıcı ve temizlikçi personeller arıyoruz. Evde bakım hizmetlerimizde veya bakım merkezimizde bizimle birlikte çalışacak. Dikkatli, titiz, işine önem veren personeller tercihimizdir.

Şirketimize bakıcı ve temizlikçi personeller arıyoruz

Şirketimize bakıcı ve temizlikçi personeller arıyoruz. Şirketimiz bünyesinde yaşlı ve çocuklara bakıcılık yapacak, bu alanda kendine gelişim kattığını düşünen. Temiz, hijyenik ve özverili personeller aramaktayız.

Çocuk ve yaşlı bakıcıları aranmaktadır

Şirketimiz tarafından çalıştırılmak üzere evlere, çocuk ve yaşlı bakıcıları aranmaktadır.Sağlık, hijyen ve temizlik konularına önemle dikkat eden.İşine ciddiye alan, pozitif ve güler yüzlü elemanlar aranıyor.

Temizlikçi bakıcı personeller aramaktayız

Firmamız bünyesinde hizmet üzere temizlikçi, bakıcı personeller aramaktayız.Sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli ve insan ilişkileri iyi.Çalışkan, sorumluluk sahibi, hijyen konularında hassas, temiz ve titiz elemanlar aranıyor.

Hemşire bakıcı temizlikçi güvenlikçi elemanlar aranıyor

Sağlık merkezimize hemşire, bakıcı, temizlikçi ve güvenlikçi elemanlar aranıyor. Oslo iş arayan Türkler ilanımızı değerlendirebilmektedir.Personelimizden beklentilerimiz hasta ve yakınlarına karşı duyarlı, güler yüzlü, sabırlı ve […]

Çocuk yaşlı ve hasta bakıcısı personeller aramaktayız

Çocuk, yaşlı ve hasta bakıcısı personeller aramaktayız.Bakıcılık sektöründe çalışmış, deneyimli, güler yüzlü ve referanslı elemanlar tercihimizdir.Çalışanlarımızın sabırlı, sevecen, güler yüzlü ve pozitif enerji sahibi kişiler […]

Sağlık görevlileri ve temizlik personelleri aramaktayız

Sağlık görevlileri, bakıcı ve temizlik personelleri aramaktayız.Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi.Sorumluluk sahibi, deneyimli, güvenilir, duyarlı, dakik, sabırlı elemanlar tercihimizdir. Kopengah’da iş arayan Türkler […]

Bakıcı arkadaş aranıyor

Çocuklarımıza bakıcılık yapacak, ev ve yemek işlerinde’de bize yardımcı olacak eleman arıyoruz.Çalışma saati 07.30 – 10:00, 5:30 -08:00 saatleri arasında çalışabilecek olanlar arasın.

İş arayanlar bize ulaşabilirler

Yatılı olarak iş arayanlar bize ulaşabilirler.Yatılı iş deneyimi olan, çocuk bakımı.Genel ev işleri ve yemek yapma tecrübesi olan.Vize problemi olmayan.İngiltere çalışma izni olan kişiler arasın.

Bakıcı personeller aramaktayız

North bakıcı personeller aramaktayız.Daha önce bakıcılık deneyimi bulunan, sorumluluk sahibi, bilinçli,ilgili.Sabırlı, duyarlı, içten, samimi, meslek ahlakına sahip personeller tercih etmekteyiz.

Blog

 • Avusturya’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - 1 Görüş

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]

 • Danimarka’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 26 Mart 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Danimarka’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Danimarka’nın en büyük şehri ve başkenti Kopenhag’dır. Devlet üniter parlamenter demokrasi ve anayasal monarşi ile yönetilmektedir. Para birimi Danimarka kronudur. Danimarka’nın tek resmi dili vardır o da Danca’dır. Danimarka nüfusunun %98’inden fazlası bu dili konuşmaktadır. Ülkedeki vatandaşlar ikinci bir dil olarak İngilizceyi konuşmaktadırlar. Bunun oranı ise %85 […]

 • İngiltere’de yaşam ve iş imkanları

  yazan yazdı 11 Şubat 2022 - 0 Görüş

  İngiltere'de yaşamı merak edenler ve iş imkanlarını araştırmak isteyen ziyaretçilerimiz için bazı önemli bilgileri sizler için araştırdık.