iş ilanı ver

Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Bakıcı iş ilanları sitesi

Bakıcı iş ilanları ve iş arayan tüm Bakıcı eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Bakım evimize bakıcı temizlikçi personeller arıyoruz

Bakım evimize bakıcı ve temizlikçi personeller arıyoruz. Evde bakım hizmetlerimizde veya bakım merkezimizde bizimle birlikte çalışacak. Dikkatli, titiz, işine önem veren personeller tercihimizdir.

Şirketimize bakıcı ve temizlikçi personeller arıyoruz

Şirketimize bakıcı ve temizlikçi personeller arıyoruz. Şirketimiz bünyesinde yaşlı ve çocuklara bakıcılık yapacak, bu alanda kendine gelişim kattığını düşünen. Temiz, hijyenik ve özverili personeller aramaktayız.

Çocuk ve yaşlı bakıcıları aranmaktadır

Şirketimiz tarafından çalıştırılmak üzere evlere, çocuk ve yaşlı bakıcıları aranmaktadır.Sağlık, hijyen ve temizlik konularına önemle dikkat eden.İşine ciddiye alan, pozitif ve güler yüzlü elemanlar aranıyor.

Temizlikçi bakıcı personeller aramaktayız

Firmamız bünyesinde hizmet üzere temizlikçi, bakıcı personeller aramaktayız.Sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli ve insan ilişkileri iyi.Çalışkan, sorumluluk sahibi, hijyen konularında hassas, temiz ve titiz elemanlar aranıyor.

Hemşire bakıcı temizlikçi güvenlikçi elemanlar aranıyor

Sağlık merkezimize hemşire, bakıcı, temizlikçi ve güvenlikçi elemanlar aranıyor. Oslo iş arayan Türkler ilanımızı değerlendirebilmektedir.Personelimizden beklentilerimiz hasta ve yakınlarına karşı duyarlı, güler yüzlü, sabırlı ve […]

Çocuk yaşlı ve hasta bakıcısı personeller aramaktayız

Çocuk, yaşlı ve hasta bakıcısı personeller aramaktayız.Bakıcılık sektöründe çalışmış, deneyimli, güler yüzlü ve referanslı elemanlar tercihimizdir.Çalışanlarımızın sabırlı, sevecen, güler yüzlü ve pozitif enerji sahibi kişiler […]

Sağlık görevlileri ve temizlik personelleri aramaktayız

Sağlık görevlileri, bakıcı ve temizlik personelleri aramaktayız.Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi.Sorumluluk sahibi, deneyimli, güvenilir, duyarlı, dakik, sabırlı elemanlar tercihimizdir. Kopengah’da iş arayan Türkler […]

Bakıcı arkadaş aranıyor

Çocuklarımıza bakıcılık yapacak, ev ve yemek işlerinde’de bize yardımcı olacak eleman arıyoruz.Çalışma saati 07.30 – 10:00, 5:30 -08:00 saatleri arasında çalışabilecek olanlar arasın.

İş arayanlar bize ulaşabilirler

Yatılı olarak iş arayanlar bize ulaşabilirler.Yatılı iş deneyimi olan, çocuk bakımı.Genel ev işleri ve yemek yapma tecrübesi olan.Vize problemi olmayan.İngiltere çalışma izni olan kişiler arasın.

Bakıcı personeller aramaktayız

North bakıcı personeller aramaktayız.Daha önce bakıcılık deneyimi bulunan, sorumluluk sahibi, bilinçli,ilgili.Sabırlı, duyarlı, içten, samimi, meslek ahlakına sahip personeller tercih etmekteyiz.

Bugün Popüler iş ilanları

Gurbetilan Blog

 • Ortalama en yüksek maaşı kazandıran 20 ü...

  yazan on 16 Temmuz 2021 - 0 Yorum

  Dünya’da ortalama maaş hesaplamasına göre en fazla kazanılan ülkeleri sizler için listeledik. Listede maaşlar Amerikan doları üzerinden açıklanmıştır.

 • En fazla Türk personel aranan ülkeler

  yazan on 18 Nisan 2021 - En fazla Türk personel aranan ülkeler için yorumlar kapalı

  Bu yazımızda en çok Türk eleman arayan ülkeleri sıralayacağız. Burada yer alan istatistikler iş ilanları sitesi gurbet ilan içerisinde en fazla talep gören ülkelerin sıralamasına göre düzenlenecektir. En fazla Türk çalışan arayan ülkelerin ilk sırasında Hollanda yer alıyor. Hollanda 18 milyon nüfusu ile küçük ancak sağlam bir ekonomiye sahiptir. Yaşanan ekonomik buhranlardan çok etkilenmeyen ülkede […]

 • İsviçre’de iş imkanları ve iş bulm...

  yazan on 8 Şubat 2021 - 1 Comment

  Dünya ülkeleri arasında gerek ekonomik, gerekse eğitim anlamında gelişmiş olan İsviçre, her geçen gün daha da büyümektedir. İş imkânları konusunda, özellikler yabancı bireyler için farklı seçeneler bulunmaktadır. Söz konusu ülkenin gelir düzeyi de bir hayli yüksektir. İsviçre’de iş bulmanın en kolay yolu ise, iyi bir eğitim sahibi ve meslek tecrübesine hakim olmaktadır. Farklı sektörlerde hizmet […]

 • İsveç iş imkanları

  yazan on 7 Ocak 2021 - İsveç iş imkanları için yorumlar kapalı

  Avrupa ülkeleri arasında tarihi ve kültürel zenginlikleri ile bilinen İsveç, iş imkanları yönünden gelişmiş ülkeleri arasında yer almaktadır. Özellikle ticari faaliyetler konusunda, belli bir düzeye ulaşmış olan ülke, geçmişten bugüne kadar, teknolojiye önem veren bir tutum sergilemiştir. Gıda, tarım ve sanayi sektörlerinde farklı yatırımlar yapan İsveç, gelecekte ki yatırımları ile dünyanın en zengin ülkesi olma […]