Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Bad Vöslau iş ilanları sitesi

Bad Vöslau iş ilanları ve iş arayan tüm Bad Vöslau eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Bad Vöslau aşçı alımı yapılacaktır

Restaurantımıza aşçı alımı yapılacaktır. Restaurantımızın ihtiyaçlarını belirleyebilecek, günlük menümüze uygun yemek hazırlayabilecek mesleki yeterliliğe sahip. Niederösterreich eyaletinde yaşayan, çalışma izni bulunan aşçı aramaktayız.

Acil pizza ustası elemanlar aranmakta

Pizza dükkanımıza, acil pizza ustası elemanlar aranmakta. Pizza hamurunu gerekli incelikte açabilen, istenilen boyutta pizza hamuru açabilen. Tercihen alanında minimum 5 yıl tecrübe sahibi. Disiplinli […]

Bugün Popüler iş ilanları

Gurbetilan Blog

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.

 • Belçika’da yaşam ve iş olanakları

  yazan yazdı 27 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere Belçika’da yaşam ve iş imkanları ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. Belçika’daki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, Belçika’daki şehirleri ve nüfusu, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. 

 • İsveç’te Meslekler maaşlar ve Yaşa...

  yazan yazdı 22 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere İsveç’te iş imkanları ve yaşam ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. İsveç’teki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, otellerini, İsveç’teki şehirleri ve nüfusun, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. İsveç, Kuzey Avrupa’daki İskandinavya yarımadasında bulunan bir ülkedir. 450.312 km’2 yüzölçümüne sahip olup Avrupa Birliği ülkeleri arasında en büyük üçüncü ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. […]