Avrupa iş ilanları sitesi

Avrupa iş ilanları ve iş arayan tüm Avrupa eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Çocuk Yaşlı ve Engelli Bakım Hizmetleri

Almanya’da ve tüm Avrupa ülkelerinde her meslek grubunda hizmet vermekteyiz. Sevdiklerinizi güvenle emanet edeceğiniz Çocuk Bakıcısı ev yardımcısı yaşlı ve hasta bakımında deneyimli referanslı. Ayrıca […]

Otururum var iş arıyorum

Avrupa oturumum ve çalışma iznim var. Ehliyetim b clase iş arıyorum. İşinde düzenli, çalışkan ve pratik bir çalışanım uzun süreli çalışabileceğim bir iş aramaktayım.

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.