Anvers eleman arayanlar iş ilanları sitesi

Anvers eleman arayanlar iş ilanları ve iş arayan tüm Anvers eleman arayanlar eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Pizza döner ustaları arıyoruz

İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli.Misafir memnuniyetini ön planda tutarak, takım çalışmasına uyum sağlayacak.Pizza ve döner ustaları arıyoruz.

Ofiste çalışacak bay ve bayan elemanlar

Ofisimiz’de çalışacak bay ve bayan elemanlar aranıyor. Bay elemanlar, işin idari kısmıyla ilgilenip, şöförlerlin evrak ve sevk kağıt düzenlemelerini yapacaktır.Bayan elemanlar şirketimizin evrak işlerini düzenleme […]

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.