Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Anvers depo elemanı iş ilanları sitesi

Anvers depo elemanı iş ilanları ve iş arayan tüm Anvers depo elemanı eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Şöför depo elemanları aramaktayız

Şirketimize şöför ve depo elemanları aramaktayız. Alanında tercihen minimum 3 yıl deneyim sahibi. Şöför elemanların c sınıfı ehliyete sahip olması gerekmektedir. Düzenli, disiplinli ve çalışkan […]

Çelik metal fabrikamıza yeni elemanlar aranıyor

Çelik metal fabrikamıza üretim, depo ve şöför yeni elemanlar aranıyor. Yoğun çalışma programımıza ayak uydurabilecek, ekip çalışmasını önemseyen. Planlı, düzenli çalışmayı benimseyen elemanlar aranmaktadır.

Gurbetilan Blog

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.

 • Belçika’da yaşam ve iş olanakları

  yazan yazdı 27 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere Belçika’da yaşam ve iş imkanları ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. Belçika’daki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, Belçika’daki şehirleri ve nüfusu, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. 

 • İsveç’te Meslekler maaşlar ve Yaşa...

  yazan yazdı 22 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere İsveç’te iş imkanları ve yaşam ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. İsveç’teki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, otellerini, İsveç’teki şehirleri ve nüfusun, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. İsveç, Kuzey Avrupa’daki İskandinavya yarımadasında bulunan bir ülkedir. 450.312 km’2 yüzölçümüne sahip olup Avrupa Birliği ülkeleri arasında en büyük üçüncü ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. […]