Amager kurye iş ilanları sitesi

Amager kurye iş ilanları ve iş arayan tüm Amager kurye eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Amager kurye alınacaktır

Pizza dükkanımıza, kurye elemanlar alınacaktır. A1 veya A2 ehliyetlerden birine sahip, Kopenhag şehrinde yaşayan. Full time veya part time çalışabileceğimiz, alanında gerekli deneyimleri edinmiş. Dinamik […]

Dükkanımıza kurye eleman lazım

Dükkanımıza kurye eleman lazım. A2 ehliyete sahip, tercihen daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış. Takım çalışmasına yatkın, gelen siparişleri zamanında gerekli adreslere götürebilecek eleman aranmaktadır.

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.