Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Alçı ustası iş ilanları sitesi

Alçı ustası iş ilanları ve iş arayan tüm Alçı ustası eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Alçı boya yapıyorum

Alçı, boya işi yapmaktayım eleman arayan ulaşabilir.Dürüst ve personelin hakkını gözeten işverenler ulaşsın lütfen.

Dekorasyon işinde çalışmak isteyenler ulaşsın

Dekorasyon, tadilat, alçı, boya, sıva usta ve işçileri aramaktayız.İnşaat sektöründe deneyimli, müşterilerin istek ve taleplerine göre işi devam ettirebilen.İnsan ilişkilerini önemseyen, dikkatli ve hızlı elemanlar […]

Alcı boya ustasıyım is arıyorum

20 yıllık alçı, boya ustasıyım.İş arıyorum iş olduğu taktirde hemen baslayabilirim.B sınıfı ehliyetim var.

Gurbetilan Blog

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.

 • Belçika’da yaşam ve iş olanakları

  yazan yazdı 27 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere Belçika’da yaşam ve iş imkanları ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. Belçika’daki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, Belçika’daki şehirleri ve nüfusu, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. 

 • İsveç’te Meslekler maaşlar ve Yaşa...

  yazan yazdı 22 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere İsveç’te iş imkanları ve yaşam ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. İsveç’teki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, otellerini, İsveç’teki şehirleri ve nüfusun, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. İsveç, Kuzey Avrupa’daki İskandinavya yarımadasında bulunan bir ülkedir. 450.312 km’2 yüzölçümüne sahip olup Avrupa Birliği ülkeleri arasında en büyük üçüncü ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. […]