Accountant iş ilanları sitesi

Accountant iş ilanları ve iş arayan tüm Accountant eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Şirketimize yeni elemanlar aranmaktadır

Şirketimize yeni ofis, idari işler, muhasebe, şöför, güvenlik ve temizlik elemanları aranmaktadır.Şirketimize kişisel donanımı, çalışma azmi ve yetenekleriyle vizyon katabileceğine inanan.Dürüst, iş disiplini sahibi, dinamik […]

İnsan kaynakları muhasebe elemanları arıyoruz

Firmamıza insan kaynakları, muhasebe ve temizlik elemanları arıyoruz.İş akışının sorumluluğunu yürütebilecek, gelişime açık, çalışkan, disiplinli.Gerekli niteliklere sahip elemanlarla çalışmak istemekteyiz.

Fabrika işimize elemanlar arıyoruz

Tavuk fabrikamıza muhasebeci, dağıtım elemanları ve üretim işçileri arıyoruz.Yenilikçi, yaratıcı, iş ahlakına sahip.Belçika, Flamanca dillerine hakim, uyumlu elemanlar aranmaktadır.

Büromuza muhasebe elemanları aranmaktadır

Büromuza muhasebe elemanları aranmaktadır.Muhasebe ve finans alanında kariyer hedefleyen.Minimum 1 yıl deneyim sağlamış.Excel ve ms office programlarına hakim elemanlar aranıyor.

Muhasebeci idari işler ve şöför elemanlar arıyoruz

Şirketimize muhasebeci, idari işler personelleri ve şöför elemanlar arıyoruz.İletişimi kuvvetli ve en az deneyim sahibi.Bilgi, beceri ve mesleki donanım konularında kendine güvenen.Şirketimizi en iyi şekilde […]

Muhasebe idari mali yönetim elemanları ve temizlikçiler lazım

Muhasebe, idari mali yönetim elemanları ve temizlikçiler lazım.Planlama organizasyon becerileri gelişmiş.Bilgisayar programlarını iyi derecede bilen.Finansal işlemlere güncel düzeyde hakim elemanlar arıyoruz.

Şirketimize idari işler ve muhasebe elemanları arıyoruz

Şirketimize idari işler ve muhasebe elemanları arıyoruz.Tek düzen hesap planına hakim, muhasebe kayıtlarını bilen, beyanname ve mali tabloları düzenleyebilen elemanlar arıyoruz.

Firmamıza muhasebeci ve idari işler personelleri aranıyor

Firmamıza muhasebeci ve idari işler personelleri aranıyor.Düzenli ve pratik olup, zamanı iyi yönetebilen.Analatik düşünme yönünü geliştirmiş kişiler tercihimizdir.

Muhasebe eleman ve yardımcıları arıyoruz

Muhasebe eleman ve yardımcıları arıyoruz.Muhasebe elemanlarının bu işin eğitimini alıp, sektörde tecrübe sahibi olması gerekmektedir.Ms office programlarının kullanılabilmesi ve muhasebe programlarını pratik bir şekilde kullanılması […]

Ofisimizde çalışmak isteyenler arayabilir

Şirketimizin faturalarını düzenleyecek.İşe giren, çıkan personellerin özlük dosyalarını düzenleyecek.Tercihen daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış elemanlar arasın.

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

 • Avusturya’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - 1 Görüş

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]

 • Danimarka’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 26 Mart 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Danimarka’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Danimarka’nın en büyük şehri ve başkenti Kopenhag’dır. Devlet üniter parlamenter demokrasi ve anayasal monarşi ile yönetilmektedir. Para birimi Danimarka kronudur. Danimarka’nın tek resmi dili vardır o da Danca’dır. Danimarka nüfusunun %98’inden fazlası bu dili konuşmaktadır. Ülkedeki vatandaşlar ikinci bir dil olarak İngilizceyi konuşmaktadırlar. Bunun oranı ise %85 […]

 • İngiltere’de yaşam ve iş imkanları

  yazan yazdı 11 Şubat 2022 - 0 Görüş

  İngiltere'de yaşamı merak edenler ve iş imkanlarını araştırmak isteyen ziyaretçilerimiz için bazı önemli bilgileri sizler için araştırdık.