Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Accountant iş ilanları sitesi

Accountant iş ilanları ve iş arayan tüm Accountant eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Şirketimize yeni elemanlar aranmaktadır

Şirketimize yeni ofis, idari işler, muhasebe, şöför, güvenlik ve temizlik elemanları aranmaktadır.Şirketimize kişisel donanımı, çalışma azmi ve yetenekleriyle vizyon katabileceğine inanan.Dürüst, iş disiplini sahibi, dinamik […]

İnsan kaynakları muhasebe elemanları arıyoruz

Firmamıza insan kaynakları, muhasebe ve temizlik elemanları arıyoruz.İş akışının sorumluluğunu yürütebilecek, gelişime açık, çalışkan, disiplinli.Gerekli niteliklere sahip elemanlarla çalışmak istemekteyiz.

Fabrika işimize elemanlar arıyoruz

Tavuk fabrikamıza muhasebeci, dağıtım elemanları ve üretim işçileri arıyoruz.Yenilikçi, yaratıcı, iş ahlakına sahip.Belçika, Flamanca dillerine hakim, uyumlu elemanlar aranmaktadır.

Büromuza muhasebe elemanları aranmaktadır

Büromuza muhasebe elemanları aranmaktadır.Muhasebe ve finans alanında kariyer hedefleyen.Minimum 1 yıl deneyim sağlamış.Excel ve ms office programlarına hakim elemanlar aranıyor.

Muhasebeci idari işler ve şöför elemanlar arıyoruz

Şirketimize muhasebeci, idari işler personelleri ve şöför elemanlar arıyoruz.İletişimi kuvvetli ve en az deneyim sahibi.Bilgi, beceri ve mesleki donanım konularında kendine güvenen.Şirketimizi en iyi şekilde […]

Muhasebe idari mali yönetim elemanları ve temizlikçiler lazım

Muhasebe, idari mali yönetim elemanları ve temizlikçiler lazım.Planlama organizasyon becerileri gelişmiş.Bilgisayar programlarını iyi derecede bilen.Finansal işlemlere güncel düzeyde hakim elemanlar arıyoruz.

Şirketimize idari işler ve muhasebe elemanları arıyoruz

Şirketimize idari işler ve muhasebe elemanları arıyoruz.Tek düzen hesap planına hakim, muhasebe kayıtlarını bilen, beyanname ve mali tabloları düzenleyebilen elemanlar arıyoruz.

Firmamıza muhasebeci ve idari işler personelleri aranıyor

Firmamıza muhasebeci ve idari işler personelleri aranıyor.Düzenli ve pratik olup, zamanı iyi yönetebilen.Analatik düşünme yönünü geliştirmiş kişiler tercihimizdir.

Muhasebe eleman ve yardımcıları arıyoruz

Muhasebe eleman ve yardımcıları arıyoruz.Muhasebe elemanlarının bu işin eğitimini alıp, sektörde tecrübe sahibi olması gerekmektedir.Ms office programlarının kullanılabilmesi ve muhasebe programlarını pratik bir şekilde kullanılması […]

Ofisimizde çalışmak isteyenler arayabilir

Şirketimizin faturalarını düzenleyecek.İşe giren, çıkan personellerin özlük dosyalarını düzenleyecek.Tercihen daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış elemanlar arasın.

Gurbetilan Blog

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.

 • Belçika’da yaşam ve iş olanakları

  yazan yazdı 27 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere Belçika’da yaşam ve iş imkanları ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. Belçika’daki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, Belçika’daki şehirleri ve nüfusu, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. 

 • İsveç’te Meslekler maaşlar ve Yaşa...

  yazan yazdı 22 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere İsveç’te iş imkanları ve yaşam ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. İsveç’teki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, otellerini, İsveç’teki şehirleri ve nüfusun, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. İsveç, Kuzey Avrupa’daki İskandinavya yarımadasında bulunan bir ülkedir. 450.312 km’2 yüzölçümüne sahip olup Avrupa Birliği ülkeleri arasında en büyük üçüncü ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. […]