Aargau iş ilanları sitesi

Aargau iş ilanları ve iş arayan tüm Aargau eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Şöförüm iş aramaktayım

Selamınaleyküm cümleten Aargau kantonda yaşıyorum. Şu anda transport dpd çalışıyorum. Fakat çalışma saatlerinden dolayı yeni iş arıyorum. Transport işi trockenbauer mesleklerim Fransızca konuşuyorum. Almanca az […]

İdari işler ofis temizlik personelleri aranmaktadır

Şirketimize idari işler, ofis, temizlik personelleri aranmaktadır. Bordro, özlük işlemleri süreçlerine hakim. Hızlı harekete geçen, sonuç odaklı çalışmayı prensip edinmiş. Dikkatli ve özenli personeller arıyoruz.

Mühendis teknisyen temizlikçi şöför personeller aranıyor

Mühendis, teknisyen, temizlikçi ve şöför personeller aranıyor. Alanında en az 5 yıl deneyim sahibi, tercihen Almanca dilini konuşabilen. Kurum kültürüne inanan, dürüst ve ilkeli elemanlar […]

Ofis bina temizliği firmamıza personeller lazım

Cam, ofis, bina temizliği firmamıza personeller lazım. Yıllardan beri bu sektörde hizmet veren, bizimle uzun süre çalışmayı kabul edecek. Titiz, disiplinli bay, bayan personeller aranmaktadır.

Boyacı sıvacı elektrikçi ve inşaat ustaları aranıyor

İnşaat şirketimize boyacı, sıvacı, elektrikçi ve inşaat ustaları aranıyor.Yeni bina ve tadilat işlerinde daha önce deneyim sağlamış.Güvenilir, hızlı ve pratik elemanlar aramaktayız.

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]

 • Danimarka’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 26 Mart 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Danimarka’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Danimarka’nın en büyük şehri ve başkenti Kopenhag’dır. Devlet üniter parlamenter demokrasi ve anayasal monarşi ile yönetilmektedir. Para birimi Danimarka kronudur. Danimarka’nın tek resmi dili vardır o da Danca’dır. Danimarka nüfusunun %98’inden fazlası bu dili konuşmaktadır. Ülkedeki vatandaşlar ikinci bir dil olarak İngilizceyi konuşmaktadırlar. Bunun oranı ise %85 […]

 • İngiltere’de yaşam ve iş imkanları

  yazan yazdı 11 Şubat 2022 - 0 Görüş

  İngiltere'de yaşamı merak edenler ve iş imkanlarını araştırmak isteyen ziyaretçilerimiz için bazı önemli bilgileri sizler için araştırdık.

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.