Aargau iş ilanları sitesi

Aargau iş ilanları ve iş arayan tüm Aargau eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Şöförüm iş aramaktayım

Selamınaleyküm cümleten Aargau kantonda yaşıyorum. Şu anda transport dpd çalışıyorum. Fakat çalışma saatlerinden dolayı yeni iş arıyorum. Transport işi trockenbauer mesleklerim Fransızca konuşuyorum. Almanca az […]

İdari işler ofis temizlik personelleri aranmaktadır

Şirketimize idari işler, ofis, temizlik personelleri aranmaktadır. Bordro, özlük işlemleri süreçlerine hakim. Hızlı harekete geçen, sonuç odaklı çalışmayı prensip edinmiş. Dikkatli ve özenli personeller arıyoruz.

Mühendis teknisyen temizlikçi şöför personeller aranıyor

Mühendis, teknisyen, temizlikçi ve şöför personeller aranıyor. Alanında en az 5 yıl deneyim sahibi, tercihen Almanca dilini konuşabilen. Kurum kültürüne inanan, dürüst ve ilkeli elemanlar […]

Ofis bina temizliği firmamıza personeller lazım

Cam, ofis, bina temizliği firmamıza personeller lazım. Yıllardan beri bu sektörde hizmet veren, bizimle uzun süre çalışmayı kabul edecek. Titiz, disiplinli bay, bayan personeller aranmaktadır.

Boyacı sıvacı elektrikçi ve inşaat ustaları aranıyor

İnşaat şirketimize boyacı, sıvacı, elektrikçi ve inşaat ustaları aranıyor.Yeni bina ve tadilat işlerinde daha önce deneyim sağlamış.Güvenilir, hızlı ve pratik elemanlar aramaktayız.

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.