Aachen iş ilanları sitesi

Aachen iş ilanları ve iş arayan tüm Aachen eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Aachen döner ustası alınacaktır

Restaurantımıza döner ustası alınacaktır. Döner kesimi, takma ve pişirme işlemlerine hakim. Aachen şehrinde yaşayan, temiz ve disiplinli çalışan. Gıda hijyenine önem veren, alanında minimum 5 […]

Garson temizlik elemanları ulaşsın

Restaurantımıza garson ve temizlik elemanları ulaşsın. Genel düzeni sağlayacak, müşterilerimizle ilgilenecek, masa düzeni, temizliği işlemlerinde sorumlu olacak. İş disiplinine önem veren, sorumluluk sahibi elemanlar tercihimizdir.

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.